Fındıklı Mah. Gazimustafa Kemal Cad. No:17-19A Maltepe/İstanbul
0216 346 87 46 - 0216 330 37 89
info@imokodlama.com
3 Temmuz 2023 0 Comments

İnkjet Kodlama ile Üretimde Hız, Esneklik ve Verimlilik

Günümüzün rekabetçi üretim ortamında, üreticiler ürünlerini tanıtmak, takip etmek ve izlemek için etkili ve güvenilir kodlama çözümleri aramaktadır. İşte bu noktada, inkjet kodlama teknolojisi devreye giriyor. İnkjet kodlama, ambalajlara, ürünlere veya diğer yüzeylere çeşitli bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde uygulayan bir yöntemdir. Bu blog yazısında, inkjet kodlama teknolojisinin nasıl çalıştığını, avantajlarını ve endüstrilerde nasıl kullanıldığını inceleyeceğiz.
Devamını Oku

23 Mayıs 2023 0 Comments

Kozmetik Sektöründe Inkjet Kodlamanın Önemi

Kozmetik sektörü, hızla büyüyen ve rekabetin yoğun olduğu bir sektördür. Tüketiciler, kozmetik ürünlerinin kalitesini, güvenilirliğini ve orijinalliğini önemserler. Bu nedenle, kozmetik şirketleri ürünlerini pazarlamak ve müşteri güvenini sağlamak için birçok önlem alır. Bu önlemlerden biri de inkjet kodlama yöntemidir. İşte kozmetik sektöründe inkjet kodlamanın önemi:Devamını Oku

12 Mayıs 2023 0 Comments

Sağlık Ürünleri Üzerinde Inkjet Kodlamanın Önemi

Sağlık Ürünleri Üzerinde Inkjet Kodlamanın Önemi Sağlık ürünleri, insan sağlığı için son derece önemli olan ürünlerdir. İlaçlar, tıbbi cihazlar ve diğer sağlık ürünleri, tedavi edici özellikleri nedeniyle sık sık kullanılır. Bu nedenle, bu ürünlerin güvenliği ve takibi son derece önemlidir. Bu amaçla, sağlık ürünleri üzerinde inkjet kodlama yöntemi kullanılır.Devamını Oku
18 Mart 2022 0 Comments

İnkjet Kodlama

İnkjet kodlama, endüstriyel alanda kullanılan, mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılan bir kodlama yöntemidir. CIJ dediğimiz sürekli mürekkep püskürten yazıcılarda ürünlerin kodlanması ve markalanması için kullanılır. İnkjet kodlama terimi, hem endüstriyel alanda, hem de matbaa sektörde kullanılır. İMO, endüstriyel alanda inkjet kodlama makinesi üreticisidir.

Devamını Oku

18 Mart 2022 0 Comments

El Tipi İnkjet Kodlama

El tipi mobil inkjet kodlama tarihleme cihazları , kartuşlu, mürekkep püskürtmeli, genellikle HP teknolojisi kullanan, lityum pile çalışan mobil yazıcılardır. Bu mobil cihazlar genel amaç olarak daha çok ağır, hareket ettirilmesi zor olan hacimli ürünler ve malzemeler üzerine kodlama yapmaları için tasarlanmışlardır ve tasarlanmaları doğrultusunda çok kullanışlılardır. 

Devamını Oku